Cashback

 

Co to jest Cashback ?

Na początku tego materiału spróbuje Wam uświadomić – co to jest cashback i jak on działa i jak to funkcjonuje?

Cashback funkcjonuje na takiej zasadzie, o to przykład – wystarczy że będąc w sklepie, który oferuje tego typu usługę, płacimy kartą za zakupiony towar. Stwierdzamy kolejno, że przydałaby się gotówka, bo np. musimy za coś jeszcze zapłacić, a w portfelu pusto… Przy płaceniu za zakupy mówimy w sklepie, że chcemy wypłacić gotówkę ze swojego konta, podajemy kartę, akceptujemy daną transakcję i środki dostajemy do ręki wraz z wydrukiem z terminala. W taki o to sposób w jednej transakcji realizujemy zakupy i wypłatę gotówki.

Czyli, krótko – usługa cash back daje nam możliwość wypłaty gotówki w wybranych punktach handlowo-usługowych w momencie kiedy płacimy kartą debetową za towary lub usługi i w ten o to sposób odpowiedziałem na pytanie – co to jest cashback i jak on funkcjonuje.

Rejestracja

Korzyści z usługi Cashback:

  • poboru gotówki w danym punkcie usługowo – handlowym,
  • cashback oferuje wygodne opcje, dzięki którym nie jesteśmy już narażeni na uciążliwe poszukiwanie działającego bankomatu.

Ale to zapewne każdy wie. Dlatego skupię się na przedstawieniu sytuacji gdy za zakupiony przedmiot dostaniemy zniżkę (a dokładnie zwrot) właśnie dzięki usłudze cashback.

Cashback, które firmy można polecić?

Wyróżnikiem jest na pewno  taka strona, która oferuje cashback na naprawdę dogodnych warunkach.

1). Cashback World– jest to jedna z największych serwisów na Świecie oferujących zwrot części pieniędzy, które wydajemy na zakupy w sieci.  Już na samym starcie daje nam za darmo od £5 do nawet £10 (w zależności na jaką promocję się trafi).

Warto pamiętać, że przez jaką stronę robimy zakupy nie ma większego znaczenia, najważniejsze jest to, że możemy kupować telewizje satelitarną, elektronikę, wycieczki,  żywność czy też wakacje i otrzymać z powrotem część wydanych pieniędzy, czyli nasz – cashback.

,,Ten sam towar, ten sam sklep internetowy, zakupy tańsze o 10%, 20% a czasami  nawet 30%”.

Na Cashback możemy bez problemu znaleźć ponad 100 promocji – także spokojnie zachęcam do darmowej rejestracji. Zanim jednak zaczniemy kupować, warto zerknąć poniżej kilka dodatkowych informacji.

Rejestracja

Zasady na cashback:  

  • wchodzimy na Cashback i się rejestrujemy – bezpłatnie,
  • z dostępnych ofert szukamy potrzebnej usługi,
  • klikamy na podany link prowadzący do właściwego sklepu online,
  • kupujemy produkt

Po wygenerowaniu odpowiedniej ilości cashback (22zł lub 9funtów) – po rejestracji , należy tylko wybrać gdzie chce się otrzymywać pieniądze.

Uwaga!          

Warto tu jednak uważać by uniknąć sytuacji, w której weszliśmy najpierw do sklepu, potem na stronę cashback i następnie z powrotem do sklepu, bo wtedy to, docelowy sklep będzie mógł odmówić wypłaty cashbacku… Dlatego po pierwszej wizycie w sklepie tuż przed zalogowaniem warto usunąć (cookies) ze swojej przeglądarki i po kłopocie. Najlepiej posiadać jakąś inną przeglądarkę aby nasze pliki cookies zawsze wskazywały, że na stronę sklepu zostaliśmy przekierowani ze stron oferujących zwroty za zakupy.

Jeżeli udało mi się Was przekonać, że warto korzystać z tej strony, oferującej cashback, to zarejestrujcie się w cashback. A jeśli nie to poniżej zrzut z mojego konta (stan na kwiecień 2018), gdzie jest już ponad £900. Najciekawsze jest to, że jak opowiadam o tym systemie to większość ludzi podchodzi do tego z wielką awersją, że szkoda czasu, a bo to małe kwoty itd.

A jeśli chciałbyś zbudować mały albo duzy Biznes  – zobacz jak zarabiać online dzięki kilku prostym ruchom.

Sytuacja zmienia się jak podam ile wyciągnąłem z tej stronki. I co i nic tylko nieliczni chcą korzystać z tego systemu – w końcu to są jakieś pieniądze z kosmosu lepiej robić nadgodziny w sobotę.

Rejestracja

 

Jak używać Aplikacji Cashback:

Part.1:

 

Part.2:

 

Rejestracja