Moja Historia:

Wszystko zaczeło się gdy w moje ręce wpadła książka R.Kiyosakiego „Biedny i Bogaty Ojciec” , dzięki tej książce zrozumiałem podstawy jakie panują w naszym Wszechświecie jeśli chodzi o pieniądze i metodyke zarabiania.

Nie trzeba wcale ciężko pracować aby zarabiać duże pieniądze, mało tego jest wręcz na-odwrót, im mniej pracujesz fizycznie tym większe pieniądze jesteś w stanie zarobić. Kieruję się zawsze „Nie pracuj ciężko lecz mądrze” dzięki czemu staram się wykorzystywać zasoby i wybierać najefektywniejszy Biznes równając do wysiłku jaki należy w niego włożyć.

Gdy jeszcze pracowałem na Etacie kilka lat temu nie wiedziałem jak zbuduje biznes i jak On będzie wyglądał, dzisiaj jednak mam doświadczenie dzięki któremu jestem w stanie osiągać dużo więcej niż mi się to wyobrażało.

Wiele różnych Biznesów prowadziłem ale dopiero gdy zrobiłem Test Dynamiki Bogactwa wszystko mi się rozjaśniło i dzięki temu byłem w stanie nakierować swoje działania na najefektywniejsze konstrukcje , a do rzeczy w których jestem gorszy dzięki Dynamice byłem w stanie odnaleźć współników którzy pomogli mi dopełnić resztę.

Biznes tworzy się z ludźmi, zespołowo, nie jesteś w stanie robić wszystkiego Sam i z drugiej strony Po co to robić , jeśli jest ktoś kto będzie potrafił zrobić to Szybciej,sprawniej i Lepiej niż ty ?

Jeśli chcesz wzbić swój Biznes na wysoki szczebel, ważne jest Skupienie się na jednym i prostota, my ludzie często lubimy sobie komplikować zmieniając strategie, lub metody działania zanim jesteśmy w stanie ocenić czy to w ogóle działa… Często brakuje nam w tym cierpliwości, ale jest na to sposób jak skrócić sobię drogę do sprawdzonych Działań które działają.  Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta i jednoznaczna ZNAJDŹ MENTORA I GO SŁUCHAJ.

 

Każdy kto osiągnął sukces miał swojego Mentora, jest to BARDZO istotne. Zwróc uwagę ile osób w różnych Biznesach nie osiaga sukcesów, ponieważ brak im kogoś kto ich poprowadzi. Jeśli pragniesz dojść do Bogactwa, musisz mieć kogoś kto tam doszedł i będzie chciał ci pomóc w tym również.

Dlatego właśnie założyliśmy grupę #GMT , aby pomóc każdemu kto jest zaangażowany i pragnie osiagnąć Sukces, tutaj zrobimy wszystko aby pomóc drugiej osobie i z każdym nawiązujemy Relacje.

Naszą wizją jest stworzyć Mocną Grupe z ponad 10tys osób którzy zarabiają i osiągają tutaj ogromne Sukcesy, jeśli chciałbyś brać udział w naszej Misji Dołącz Tutaj>>>

Dołącz do GMT